вул. Винниченка, 43, м. Луцьк, 43006 телефон, факс. (0332) 742510, (0332) 742485, e-mail: volin@dndekc.mvs.gov.ua
Новини

Експертами виявлено транспортний засіб зі зміненим номером кузова

02 листопада 2020

31 жовтня 2020 року під час участі у державній реєстрації (перереєстрації), знятті з обліку транспортних засобів у Територіальному сервісному центрі № 0742 (м. Ковель), працівники сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх супроводжують Волинського НДЕКЦ МВС, в ході дослідження транспортного засобу «Toyota RAV4», 2017 року виготовлення встановили, що ідентифікаційний номер кузова піддавався змінам шляхом заміни маркувальної панелі з ідентифікаційним (VIN) номером. 

Транспортний засіб разом з реєстраційними документами, що його супроводжували передано правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин.

З метою запобігання подібних ситуацій, а саме: придбання транспортних засобів зі зміненими ідентифікаційними номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами, вкотре інформуємо автовласників про доцільність проведення експертних досліджень транспортних засобів фахівцями Експертної служби МВС, які знаходяться у територіальних сервісних центрах області.