вул. Винниченка, 43, м. Луцьк, 43006 телефон, факс. (0332) 742510, (0332) 742485, e-mail: volin@dndekc.mvs.gov.ua
Новини

Волинські експерти долучились до проекту «Попередження кіберзлочинності у молодіжному середовищі»

09 березня 2021

5 березня поточного року судові експерти Волинського НДЕКЦ МВС прийняли участь в проведенні спеціалізованого тренінгового навчання для працівників правоохоронних органів (підрозділів боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та підрозділів протидії кіберзлочинності у Волинській, Рівненській та Тернопільській областях).

Захід організовано у рамках реалізації проекту «Попередження кіберзлочинності у молодіжному середовищі» за сприяння громадської організації «Волинські перспективи», з метою підвищення компетентності оперативних працівників щодо виявлення і документування кримінальних злочинів у сфері торгівлі людьми та кіберзлочинності.

В ході тренінгу судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Олександр Вашкевич ознайомив присутніх з можливостями комп’ютерно-технічної експертизи у виявленні доказової інформації на різних накопичувачах. У свою чергу, завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Михайло Кравчук розповів особливості проведення мистецтвознавчої експертизи у сфері захисту суспільної моралі.