вул. Винниченка, 43, м. Луцьк, 43025 телефон, факс. (0332) 742510, (0332) 742485, e-mail: ndekcvolyn@gmail.com; volin@dndekc.mvs.gov.ua
Корисні посилання

З питань діяльності працівників

Експертної служби МВС 

у територіальних сервісних

центрах МВС звертайтесь

за контактним телефоном

 

+380960865656

 


  

 

Новини

Фахівцями Волинського НДЕКЦ МВС виявлено факт підробки реєстраційних документів на транспортний засіб

18 жовтня 2019

18 жовтня 2019 року під час участі у державній реєстрації (перереєстрації), знятті з обліку транспортних засобів у ТСЦ №0741 м. Луцьк, фахівці сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх супроводжують, в ході дослідження транспортного засобу VOLKSWAGEN SHARAN, 2004 року виготовлення, а також реєстраційних документів, що його супроводжували, встановили, що бланк свідоцтва про реєстрацію вище вказаного транспортного засобу, не відповідає за способами друку та спеціальними елементами захисту встановленому зразку аналогічного бланку свідоцтва, що перебуває у офіційному обігу на території України.

Транспортний засіб разом з реєстраційними документами, що його супроводжували передані правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин.

Разом з тим, інформуємо автовласників про доцільність проведення експертних досліджень транспортних засобів фахівцями Волинського НДЕКЦ МВС, які знаходяться в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС у Волинській області, перед їх купівлею, з метою запобігання подібних ситуацій, а саме: придбання транспортних засобів зі зміненими ідентифікаційними номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.